Kundservice: 08 – 400 22 620
Vd: Oscar Lundberg
Chefredaktör: Myrna Whitaker
Ägare: Lundros, ett fristående,
(redaktionellt oberoende bolag)
Org nr: 556856-4594
[email protected]
Fastighetsrådgivaren Croisette Transactions utser Andreas Larsson och Cassandra Steffensen till Directors och regionansvariga för Croisettes transaktionsverksamhet i Malmö och Stockholm.
Både Andreas Larsson och Cassandra Steffensen har arbetat i fyra år hos Croisette, skriver bolaget i ett pressmeddelande.
– Vi är mycket glada och nöjda med att kunna utse Andreas och Cassandra till regionansvariga. De har haft fantastisk utveckling och förkroppsligar i varje tum vad vi på Croisette står för: nytänkande, hängivenhet och långsiktighet. Vi får nu ett tydligt ledarskap för transaktionsteamen i Sveriges tre största städer då de kompletterar Joakim Grunditz som är regionansvarig för transaktion i Göteborg, säger Olle Håkanson Nobel, Co-Head of Transactions, Croisette Real Estate Partner.
– Är väldigt tacksam över det förtroende jag fått på Croisette sedan dag ett på bolaget. Ser ödmjukt fram emot att framöver få vidareutveckla och leda teamet i Malmö, både på individnivå och teamet som helhet, säger Andreas Larsson.
Kundservice: 08 – 400 22 620
Vd: Oscar Lundberg
Chefredaktör: Myrna Whitaker
Ägare: Lundros, ett fristående,
(redaktionellt oberoende bolag)
Org nr: 556856-4594
[email protected]
Copyright 2021 – 2026 | Branschaktuellt Sverige AB